Hara Digital Logo

Aasta 2023 värv on Viva Magenta

Viva magenta

Sisukord

Pantone’i värviinstituut avaldab igal aastal “Aasta värvi”. 2023. aastaks on nad valinud julge ja erksa magenta tooni, mille nad on nimetanud “Viva Magentaks”. See silmatorkav värv lööb kindlasti moe-, disaini- ja loomulikult ka digitaalturunduse maailmas silma.

Mis on Viva Magenta ja kuidas seda disainis kasutatakse?

Viva Magenta on särav ja küllastunud roosakaslilla toon, millest õhkub energiat ja põnevust. See on värv, millest on raske mööda vaadata ja mis tõmbab kindlasti tähelepanu. Disainis saab seda kasutada pilkupüüdva graafika ja julgete kujunduste loomiseks. See on suurepärane valik kaubamärkidele, kes soovivad avaldada julget visuaalset mõju ja silma paista rahvarohkel turul.

Kuidas saab Viva Magentat digiturunduses kasutada?

Erksa ja tähelepanu köitva värvina saab Viva Magentat kasutada digiturunduses mitmel viisil. Siin on mõned viisid, kuidas ettevõtted saavad selle värvi oma digiturunduse strateegiatesse lisada.

  • Viva Magenta veebilehe kujundamisel: Viva Magenta kasutamine veebilehel võib lisada julge ja dünaamilise visuaalse elemendi, mis aitab külastajaid kaasata ja jätta püsiva mulje.
  • Kaasake Viva Magenta sotsiaalmeedia postitustesse: kasutage Viva Magentat sotsiaalmeedia graafikas, videotes ja fotodes, et luua ühtne visuaalne esteetika ja juhtida tähelepanu oma kaubamärgile.
  • Viva Magenta meiliturunduses: kasutage Viva Magentat meiliturunduse mallides ja graafikas, et muuta e-kirjad visuaalselt köitvamaks ning suurendada nende avamise ja lugemise võimalusi.
  • Viva Magenta PPC-reklaamides: Viva Magentat saab kasutada PPC-reklaamides, et need silma paistaks ja otsingutulemustes, sotsiaalmeedia voogudes tähelepanu köidaks.

Miks on Viva Magenta 2023. aasta kaubamärkide jaoks hea valik?

Pantone Color Institute valib oma “Aasta värvi” trendide ja kultuurimõjude põhjal. Nad valivad värvi, mis nende arvates on tuleval aastal eriti asjakohane ja mõjuv. Viva Magenta valiti seetõttu, et see esindab lootustunnet ja positiivsust, mida paljud inimesed pärast rasket aastat 2023. aastal igatsevad. Lisaks sümboliseerib Viva Magenta kasvavat eneseväljenduse ja individuaalsuse soovi, mis ühtib praeguse trendiga, mille kohaselt inimesed soovivad näidata oma ainulaadset isiksust ja stiili.

Kokkuvõtteks võib öelda, et Viva Magenta on julge ja elav värv, millel on 2023. aastal disaini- ja digiturunduse maailmas kindlasti suur mõju. Ettevõtted, kes soovivad turul silma paista ja oma vaatajaskonnale püsivat muljet jätta, peaksid kaaluma kaasamist selle värvi oma digiturunduse strateegiatesse. Lisaks on see värv lootuse, positiivsuse ja eneseväljenduse sümbol, mis ühtib praeguse trendi ja kultuurimõjudega.

Rando Aav
Rando Aav
rando@haradigital.ee