Hara Digiagentuur

UX/UI audit

Analüüsime sinu veebilehte ja leiame kohad, mida teha paremaks, et müük kasvaks.

Sinu veebileht on sinu digitaalne visiitkaart. Kuidas aga veenduda, et see töötab sinu kasuks? Meie siin Hara Digiagentuuris oleme valmis sind aitama!

Mis on mu kodulehe või e-poe kitsaskohad?

Miks ei näe ma oodatud müügitulemusi?

Kuidas saaksin rohkem külastajaid oma lehele?

Miks ei tule mu koduleht või e-pood Google’i otsingutes esile?

Kui need küsimused kõlavad tuttavalt, siis veebilehe audit on just see, mida vajad.

Millele meie kodulehe audit keskendub?

  • Analüüsime elemente, mis suurendavad usaldust ja müüki.
  • Analüüsime veebilehe tehnilist seisundit, et parandada otsingutulemustes väljatulemist.
  • Loome strateegia orgaanilise liikluse suurendamiseks.
  • Analüüsime märksõnu.
  • Analüüsime sinu ja su konkurentide linke.

 

Mis saab pärast ülevaatust?

Saad meilt põhjaliku aruande (umbes 4-6 A4), mis sisaldab kõiki meie soovitusi ja ettepanekuid. Seejärel saame kokku, kas isiklikult või virtuaalselt, et arutada kõiki detaile ja tagada, et oled kõigega kursis ja arusaanud.

Investeering, mis tasub end ära

Keskmiselt võib hind olla 700-1400€. Veebilehe auditi hind sõltub lehe keerukusest ja mahust, kuid see on investeering, mis toob endaga kaasa suurema nähtavuse, rohkem külastajaid ja suurema müügi. Kui oled valmis oma veebilehe potentsiaali täielikult ära kasutama, võta meiega ühendust!

Mõtled, miks valida hara. digiagentuur?

Kodulehe tegemine, mis toob päriselt kliendid sinuni, on asi, mida teeme hästi. Kodulehe loomisel vaatame kogu sinu ettevõtte pilti, et jõuda tulemuseni, mis on sinu jaoks päriselt oluline ja vajalik. Meie eesmärgiks on olla sinu koostööpartner, kelle töösse investeerimine on kasulik ja tulemuslik otsus.

Veebilehe tegemisel (olgu selleks siis koduleht või e-pood) ei ole meie eesmärgiks tõsta veebilehe liiklust, vaid liikluse kvaliteeti. Näiteks kui sinu veebilehele jõuab 2 inimest, kes toovad reaalse tehingu, on hulka parem kui 20 inimest, kes tehinguta lahkuvad. Selle tulemuse saavutab just nende punktide elluviimisel, millest ülevalpool rääkisime.

Tundub ikka keeruline?

Aitame kõige sellega, et tulemus oleks sulle parim. Oleme professionaalid ning oskame oma tööd hästi, kuid oluline on sinu arvamus, soovid ja pidev koostöö.