Hara Digital Logo

Raplamaa Sõnumid portaali ümbertegemine

Raplamaa Sõnumid

Mida tegime?

Klient tuli meie poole murega, et veebilehet on jäänud ajale jalgu ning inimesi käib lehel vähe. Analüüsisime veebilehe igat detaili ning jõudsime järeldusele, et tuleks teha täiesti uus kujudnus ja struktuur. 

Üheks suurimaks katsumuseks osutus maksumüür ning tasuliste kasutajate kasvatamine. Maksumüürile panime külge nii mobiilimakse kui kaardimaksevõimaluse. Samuti on võimalus hakata püsitellijaks ning osta ainult ühe artikli ligipääs. Üks huvitav muudatus, mille tegime ja mis kasvatas kasutajate arvu märgatavalt, oli nuppude punase värvi muutmine roheliseks. 

Aitasime kliendil lisaks veebilehe turunduse ja kasutajamugavusele, teha valmis ka podcasti valmiduse, kuulutuste lisamise ja palju muud, mis uudiste portaaliga seotud on.

Muudatusi tegime kokku palju ja pidev koostöö ka jätkub. Tulemustena saab välja tuua näiteks orgaanilise liikluse, mis on pidevas kasvutrendis. Kui enne tööde algust oli orgaaniline liiklus keskmiselt 3500 inimest kuus, siis sügisel 2022 on see number 4 korda suurem.

Raplamaa Sõnumid