Hara Digital Logo

SEO

Oleme digiturunduse partnerid üle 90 ettevõttele Eestis.

Soovid, et kliendid leiaksid tee sinuni ise?

Otsingumootoritele optimeerimine ehk SEO (Search Engine Optimization) on sinu ettevõttele vajalik kui soovid potentsiaalsetele klientidele või partneritele olla võimalikult nähtav ja lihtsasti leitav.

SEO teenus aitab sinu veebilehel tulla Googles võimalikult esimesena välja tulla. See tähendab eelist konkurentide ees ning potentsiaalne klient leiab tee sinuni. 

Otsi näiteks Google otsingus märksõna “pulbervärvimine” või “Eesti disainipood“. Mõlema puhul on esimesed lehed meie optimeeritud.

Mis on SEO ja mis seal tehakse?

Otsingumootori optimeerimine on protsess, mille käigus suurendatakse veebilehe nähtavust otsingutulemustes, kui inimesed otsivad seotud märksõnu. See protsess hõlmab mitmesuguseid töid, sealhulgas sisu optimeerimist, linkide ehitamist ja veebilehe struktuuri parandamist. Mida kõrgemal kohal on veebileht otsingumootori tulemustes, seda suurem on tõenäosus, et veebilehele jõuab kvaliteetset liiklust. Otsingumootori optimeerimine on oluline osa digiturundusest ja aitab ettevõtetel jõuda potentsiaalsete klientideni.

Eesti disain SEO

Otsingumootoritele optimeerimise 3 sammu

 1. Strateegia ja analüüs

  Meie esimene samm on praeguse veebilehe auditeerimine. Kokkuvõtlikult hindame, kuidas lehele läheneda ja teha kindlaks, mida parandada.

 2. Strateegia elluviimine

  Kui oleme strateegia paika pannud ning veebilehe omale selgeks teinud, hakkame muudatusi ellu viima. Kui veebileht on tehniliselt korras, tegeleme tekstide ja välise SEO-ga. Tekstide puhul keskendume ka müügipunktile, et sinu veebilehe tekstid ennast müüksid kliendile ja ta saaks sealt, mida otsima tuli.

 3. Järeltööd ja edasine jälgimine

  Kui suuremad tööd on tehtud, jääme vaatama, mis saama hakkab. Jälgime lehte igapäevaselt ning kui Googles tulemusi ei peaks mingil põhjusel tulema või võtavad need kaua aega, teeme vajalikud muudatused. See etapp või võtta aega keskmiselt kuni 3-6 kuud.
  Jääme lehte ka pärast seda jälgima ning anname teada, kui midagi on positsiooniga juhtunud Googles või lehel on toimunud midagi, mis seal toimuda poleks tohtinud.