Hara Digital Logo

Google’i reklaamid

Oleme digiturunduse partnerid üle 90 ettevõttele Eestis.

Google Ads reklaamid võimaldavad sul olla konkurentidest samm ees ja täpselt seal, kus sind otsitakse! Google’i reklaamid on tõhus viis jõuda õigel ajal õige sihtrühmani. Suurim eelis – Google’is maksad vaid saavutatud tulemuse eest.

Millised reklaamivõimalused Google’is on?

Google Ads võimaldab hõlmata kogu klienditeekonda: alates bränditeadlikkuse tõstmisest kuni otsingureklaamideni, mis toovad sinu lehele inimesed, kes on kohe valmis ostma. See on PPC (maksa klikki eest) reklaamimudel, kus maksad Google’ile klikkide, mitte näitamiskordade eest.

Otsingureklaamid (Search Ads): Need reklaamid kuvatakse Google’i otsingutulemuste lehel enne orgaanilisi tulemusi. Google’i otsingureklaamid ilmuvad siis, kui kasutaja otsib teatud märksõnu. See kampaaniatüüp on kriitilise tähtsusega peaaegu iga ettevõtte turundusstrateegias, kuna see toob kõige tõhusamad tulemused.

Bännerreklaamid (Display & Discovery Ads): Digitaalsele keskkonnale sobivad visuaalid aitavad tõsta bränditeadlikkust või tekitada huvi toodete/teenuste vastu. Google’i bännerreklaame saab kuvada miljonitel partnerveebisaitidel, sealhulgas uudisteportaalides, blogides ja muudel veebilehtedel.

Videoreklaamid (YouTube Ads): Video on suurepärane viis loo jutustamiseks. YouTube’i kampaaniad aitavad tõmmata tähelepanu ja luua emotsionaalset sidet kliendiga.

Mida hõlmab Google Ads’i reklaamiteenus?

Hara Digiagentuur loob ja haldab Google Ads’i reklaamikampaaniaid, keskendudes eelkõige sinu äritulemuste parandamisele läbi müügi ja päringute arvu kasvatamise.

Teenus sisaldab:

  • Google’i reklaamikampaaniate loomist
  • Jätkuvat kampaaniahaldust ja iganädalast optimeerimist
  • Statistikapõhist tulemuslikkuse analüüsi
  • Regulaarset kliendisuhtlust ja tagasisidet Igakuist üksikasjalikku aruandlust
  • Jooksvaid soovitusi ja kampaaniatäiendusi
  • Koolitusi, tööriistu ja lisamaterjale kliendile

Kas soovid reklaame ise hallata?

Kui igakuist haldusteenust sinu ettevõttele vaja pole, saame luua sulle reklaamkampaaniad, mida saad hallata ise. Koolitame sind ja sinu tiimi reklaamkontot haldama. Täpsema info saamiseks võta meiega ühendust.