Hara Digital Logo

Privaatsuspoliitika

Oleme digiturunduse partnerid üle 90 ettevõttele Eestis.

Andmete töötlemine

Hara Digital Agency OÜ töötleb Külastaja isikuandmeid kasutajakogemuse parandamise, turunduslikul või Külastajaga kontakti võtmise eesmärgil.

Hara Digital Agency OÜ töötleb kolme eri tüüpi andmeid: isikuandmeid, mitteisikulisi andmeid ning veebiküpsiseid.

Isikuandmed

Hara Digital Agency OÜ töötleb järgmisi Külastaja isikuandmeid:

1. Ees- ja perekonnanimi 

2. E-posti aadress

3. Telefoni number

Neid ainult juhul, kui isik on need avaldanud Hara Digital Agency OÜ-le kontaktivormis ning on isiklikult nõustunud meie andmekaitsetingimustega.

Mitteisikulised andmed

Hara Digital Agency OÜ veebilehte võib külastada igaüks ilma isikuandmeid sisestamata. Sellisel juhul on info, mida Hara Digital Agency OÜ-ga jagatakse, seotud ainult Külastaja külastuse sessiooniga. Sellist infot nimetatakse mitteisikuliseks infoks ja töödeldakse tingimusel kui Lugeja annab isiklikult nõusoleku küpsiste kasutamise teavitusele veebilehele saabudes!

Mitteisikulisi andmeid kogume Google Analytics veebistatistika programmi abil. Sellist teavet kasutatakse ainult veebilehe kasutajakogemuse parendamiseks.
Mitteisikulised andmed on külastuse pikkus, kuupäev ja kellaaeg, regioon, linn, vaatamised, sisenemise lehekülg, väljumise lehekülg, viimane liikluseallikas, sisenemised reklaamilt, otsingusüsteem, reklaamisüsteem jms.

Küpsised

Tagamaks Hara Digital Agency OÜ veebilehe kvaliteetsuse ning funktsionaalsuse, kasutame oma kodulehel veebiküpsiseid. See on vajalik selleks, et teha veebileht Külastajale atraktiivsemaks ja käepärasemaks (näiteks kui tihti kasutaja külastab veebilehte ja milliseid lehekülgi, millist veebilehitsejat ning tarkvara kasutab jms.)

Küpsised on tekstifailid, mis jäävad Külastaja arvutisse. Küpsised ei ole kahjulikud, ei sisalda pahavara ega pole seotud konkreetse isiku või IP-aadressiga. Enamik küpsiseid kustuvad automaatselt pärast seda, kui Külastaja on oma veebilehitseja sulgenud.

Kõik tuntumad veebilehitsejaid (Google Chrome, Mozilla, Internet Explorer ja Safari ) võtavad veebiküpsised vastu vaikimisi. Iga Külastaja saab oma turvalisuse seadeid ise muuta ning veebiküpsiste vastuvõtu tõkestada või täielikult keelata.

Hara Digital Agency OÜ kasutab oma veebilehel Google Analyticsi ja Külastaja veebilehitseja küpsised. Iga Külastaja annab küpsiste kasutamisele vaikimisi nõusoleku kui alustab veebilehe kasutamist!

Isikuandmete säilitamine

Hara Digital Agency OÜ säilitab Külastaja isikuandmeid senikaua, kuni Külastaja ei nõua oma isikuandmete eemaldamist.

Hara Digital Agency OÜ säilitab Külastaja isikuandmeid turvalises Zone Media OÜ (zone.ee) serveris, millele on ligipääs ainult haradigital.ee domeeni omanikul.

Külastaja õigused

Külastajal on õigus:

  • saada töödeldavate isikuandmete kohta teavet;
  • saada ligipääs oma isikuandmetele;
  • nõuda valede, ebatäpsete või puudulike isikuandmete parandamist, samuti asendada ja/või täiendada isikuandmeid. Külastaja vastutab lisatud või muudetud andmete õigsuse eest;
  • eemaldada oma isikuandmed, kui neid pole enam vaja või kui isikuandmete töötlemine on ebaseaduslik, va. olukord, Hara Digital Agency OÜ-l on seaduslik õigus Külastaja andmeid säilitada;
  • nõuda isikuandmete töötlemise piiramist või keelamist turunduse eesmärgil;
  • esitada kaebus Andmekaitse Inspektsiooni.

Küsimustele vastamine

Kui Külastajal on küsimusi oma õiguste kohta või on ta arvamusel, et Hara Digital Agency OÜ on tema isikuandmete töötlemisel rikkunud tema õigusi, võtke ühendust e-posti aadressil info@haradigital.ee. Hara Digital Agency OÜ kohustub kliendi päringutele vastama 30 päeva jooksul.